Κέδρος Αγ. Μαρίνας Σκυλλούρας-Σουρουκλής Τρούλλων

Την ερχόμενη Τετάρτη 24 Απριλίου η ομάδα μας αρχίζει την προσπάθεια της για την άνοδο στην Τέταρτη Κατηγορία  μέσα από τους αγώνες ένταξης της Κ.Ο.Π.

Στις 4.00 μ.μ. ο Κέδρος θα αντιμετωπίσει τον Σουρουκλή Τρούλλων .Ο αγώνας είναι μονός και ο νικητής παίρνει το εισιτήριο για τους δεκαέξι όπου τα παιχνίδια θα είναι διπλά. Στο ουδέτερο γήπεδο της Ολυμπιάδας στα Λύμπια οι ποδοσφαιριστές μας θα τα δώσουν όλα για την πρόκριση.

Μαρωνίτες και Μαρινιώτες έφτασε η ώρα που όλοι πρέπει να σταθούμε δίπλα στον Κέδρο μας, που μας έδωσε τόσες πολλές χαρές . Ελάτε όλοι στο γήπεδο να βοηθήσουμε τους ποδοσφαιριστές μας σε αυτήν την πολύ δύσκολη τους αποστολή.

Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο Γιώργος Καραβέλας με βοηθούς τους Παναγιώτη Καρατζή και Κυριάκο Σωκράτους και με παρατηρητή τον Μιχάλη Καραισκάκη.

Read more: Κέδρος Αγ. Μαρίνας Σκυλλούρας-Σουρουκλής Τρούλλων

Αποτελέσματα συναντήσεων ΕΠΟΠΛ Α & Β Κατηγορίας 3 Μαρτίου 2013

Τα αποτελέσματα των συναντήσεων του Πρωταθλήματος ΕΠΟΠΛ, το οποίο διεξήχθη την περασμένη Κυριακή 3 Μαρτίου 2013, με την αθλοθέτηση και επιχορήγηση της Φίλαθλου Εταιρείας Carlsberg, έχουν ως ακολούθως:
 
Α΄
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ:
ΠΑΟ Κάτω Μονής – ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ Ξυλιάτου
  3-0 
ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου – Ε.Μ.Ανθούπολης
 2-1
ΟΧΕΝ Περιστερώνας – ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μάμμαρι  4-1
ΕΥΑΓ.ΠΑΛΛΗΚΑΡ. Αγ.Τριμιθιάς–ΕΝΩΣΗ Κοκκινοτριμιθιάς
  0-3  
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού – ΔΟΞΑ Παλαιομετόχου
  6-1
 
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ:
ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ (ΕΛΕΥΘ.) Χάρτζιας
  1-2 
ΑΕΚ Κόρνου – ΑΡΗΣ Πέρα Ορεινής
  3-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ – ΚΕΔΡΟΣ Αγ. Μαρ. Σκυλλούρας
  1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών–ΧΡ.Κ.Παλαιομετόχου«ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ»  1-4   
ΕΘΝΙΚΟΣ Δευτεράς – ΘΟΙ Καπέδων
  3-4
 
Β΄
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Πλατανιστάσας – Α.Ε.Βυζακιάς
  5-1 
ΑΡΑΚΑΣ Λαγουδερών, Σαράντι – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καλού Χωριού
  0-4 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Νικηταρίου – ΑΠΟΑ ΄Αλωνας
  2-3
 
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ:
ΕΝΑ Ασωμάτου – Κ.ΜΑΤΣΗΣ Λακατάμιας
  2-2
Η «ΑΚΑΝΘΟΥ» - ΛΕΝΑΣ Χανδριών   7-1
Π.ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ Επισκοπειού – ΕΘΝ.ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ Καμπιών
  7-2 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΗΣ Ε.Π.Ο.Π.Λ. – Ο ΚΕΔΡΟΣ ΚΟΝΤΡΑΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ

Το ερχόμενο Σάββατο 23 Φεβρουαρίου διεξάγεται
ο ημιτελικός του Κυπέλλου της Ε.Π.Ο.Π.Λ.

kedros-new-logo

Ο Κέδρος αντιμετωπίζει τον Απόλλων Λυμπιών στις 2.30μ.μ.
Όλοι στο γήπεδο του Θ.Ο.Ι. στην Λακατάμια να βοηθήσουμε την ομάδα μας να πάρει την πρόκριση στον μεγάλο τελικό.

Αποτελέσματα συναντήσεων ΕΠΟΠΛ 27 Ιανουαρίου 2013

 

 

Τα αποτελέσματα των συναντήσεων του Πρωταθλήματος ΕΠΟΠΛ, το οποίο διεξήχθη την περασμένη Κυριακή  27 Ιανουαρίου  2013, με την αθλοθέτηση και επιχορήγηση της Φίλαθλου Εταιρείας Carlsberg, έχουν ως ακολούθως:
 
 
Α΄
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ:

ΔΟΞΑ Παλαιομετόχου – ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μάμμαρι
  2-3 
Ε.Μ.Ανθούπολης – ΕΝΩΣΗ Κοκκινοτριμιθιάς
 0-4
ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ Ξυλιάτου – ΕΥΑΓ.ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ Αγίων Τριμιθιάς
  1-5 
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού – ΟΧΕΝ Περιστερώνας
  1-2
ΠΑΟ Κάτω Μονής – ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου
 2-1
 
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ:
ΘΟΙ Καπέδων – ΚΕΔΡΟΣ Αγ.Μαρίνας Σκυλλούρας
  2-4 
ΑΡΗΣ Πέρα Ορεινής – ΧΡ.Κ.Ν.Π.Παλαιομετόχου «ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ»
 0-3
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ (ΕΛΕΥΘ.) Χάρτζιας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών
  3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Δευτεράς – Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
  2-1
ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών – ΑΕΚ Κόρνου
  2-1
 
Β΄
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΡΑΚΑΣ Λαγουδερών, Σαράντι – ΑΠΟΑ ΄Αλωνας – Διεξάγεται 3.2.2013
 ΄Ωρα 10.15 π.μ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Νικηταρίου – Α.Ε.Βυζακιάς
  1-1    
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Πλατανιστάσας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καλού Χωριού
  1-0
 
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ:
ΛΕΝΑΣ Χανδριών – ΕΘΝ.ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ Καμπιών
  4-3
Κ.ΜΑΤΣΗΣ Λακατάμιας – Π.ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ Επισκοπειού
  1-1 
Η «ΑΚΑΝΘΟΥ» - ΕΝΑ Ασωμάτου
  4-1

 

 

 

 

Αποτελέσματα συναντήσεων ΕΠΟΠΛ 12-13 Ιανουαρίου 2013

Τα αποτελέσματα των συναντήσεων του Πρωταθλήματος ΕΠΟΠΛ τo οποίο διεξήχθη το περασμένο Σαββατοκύριακο 12-13  Ιανουαρίου  2013, με την αθλοθέτηση και επιχορήγηση της Φίλαθλου Εταιρείας Carlsberg, έχουν ως ακολούθως:


Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

 

 

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ:

 

 

 

ΔΟΞΑ Παλαιομετόχου

-

Ε.Μ.Ανθούπολης

3-2

ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ Ξυλιάτου

-

ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μάμμαρι

4-3

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού

-

ΕΝΩΣΗ Κοκκινοτριμιθιάς

1-6

ΠΑΟ Κάτω Μονής

-

ΕΥΑΓ.ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ Αγ.Τριμιθιάς

1-5

ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου

-

ΟΧΕΝ Περιστερώνας

0-6

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ:

 

 

 

ΘΟΙΚαπέδων

-

ΑΡΗΣΠέραΟρεινής

9-0

ΔΙΚΕΦΑΛΟΣΧάρτζιας

-

ΚΕΔΡΟΣΑγ.Μαρ.Σκυλλούρας

0-3

ΕΘΝΙΚΟΣΔευτεράς

-

ΧΡ.Κ.Παλαιομετόχου«ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ»

2-2

ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών

-

ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών

1-1

ΑΕΚΚόρνου

-

ΟΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ

1-4

ΔΟΞΑ Παλαιομετόχου

-

Ε.Μ.Ανθούπολης

3-2

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

 

 

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ:

 

 

 

ΑΡΑΚΑΣΛαγουδερών, Σαράντι

-

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Νικηταρίου

2-1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Πλατανιστάσας

-

ΑΠΟΑ ΄Αλωνας

3-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καλού Χωριού

-

Α.Ε.Βυζακιάς

2-0

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ:

 

 

 

Κ.ΜΑΤΣΗΣ Λακατάμιας

-

ΔΙΓΕΝΗΣ Μοσφιλωτής

2-1

Η «ΑΚΑΝΘΟΥ»

-

ΕΘΝ.ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ Καμπιών

12-0

ΕΝΑ Ασωμάτου

-

Π.ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ Επισκοπειού

0-3

enasomatou IT Team